Oficjalny serwis turystyczny Poznania i aglomeracji poznańskiej
A A+ A++
PL EN
Publikacje do pobrania
 
Publikacje do pobrania
Zapraszamy do skorzystania z naszych wydawnictw w wersji elektronicznej.

Przedstawiamy nasze publikacje na temat Poznania i okolic, które można znaleźć w punktach informacji turystycznej, a także pobrać w wersji elektronicznej.


Materiały w wersji drukowanej można pozyskać nieodpłatnie według następujących zasad: 
  • zapytania indywidualne (do 50 sztuk materiałów łącznie): odbiór możliwy bez zapowiedzi w Informacji Turystycznej na Starym Rynku oraz (od maja do września) na Placu Kolegiackim 17
  • zamówienia instytucjonalne (instytucje kultury, organizatorzy konferencji i spotkań) do 499 sztuk materiałów ŁĄCZNIE: odbiór w Informacji Turystycznej na Starym Rynku 59/60 - (termin odbioru zostanie podany po przyjęciu zamówienia)
  • zamówienia instytucjonalne (instytucje kultury, organizatorzy konferencji i spotkań) powyżej 500 sztuk materiałów ŁĄCZNIE oraz obiekty noclegowe (hotele, hostele): odbiór w biurze Poznańskiej Lokalnej Organizacji Turystycznej na Placu Kolegiackim 17, budynek C (termin odbioru zostanie podany po przyjęciu zamówienia)

Przy zamówieniach powyżej 50 szt. prosimy o wypełnienie krótkiego formularza


Po jego wypełnieniu w przeciągu 2-3 dni otrzymacie Państwo informację zwrotą na podany w formularzu adres e-mail, dotyczącą terminu odbioru materiałów. Niestety w zdecydowanej większości przypadków nie jesteśmy w stanie realizować zamówień "od ręki" - materiały dowozimy z magazynu wedle zapotrzebowania. Prosimy o zabranie z sobą torby do spakowania i przeniesienia materiałów.

PLOT zastrzega sobie prawo do weryfikacji liczby zamówionych materiałów i ostatecznej decyzji czy zamówienie będzie zrealizowane w całości, zwłaszcza w przypadku zamawiania materiałów o identycznej treści.

Niestety nie mamy możliwości dostarczenia materiałów do Państwa siedziby.


Więcej informacji:

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna, ul. Plac Kolegiacki 17 - tel. +48 61 878 55 06
Informacja Turystyczna, Stary Rynek 59/60 - tel. +48 61 852 61 56
Ostatnia aktualizacja: 2024-05-08