Oficjalny serwis turystyczny Poznania i aglomeracji poznańskiej
A A+ A++
PL EN
62 Bar & Restaurant
 

62 Bar & Restaurant

Nowoczesna i oszczędna w formie 62 bar & restaurant serwuje dania inspirowane kuchnią polską i regionalną. W menu znajdziemy wiele lokalnych produktów w zaskakującym, autorskim wydaniu. Szef kuchni Jarek Kin zdobył wraz z zespołem rekomendację przewodnika MICHELIN GUIDE 2023.


Co Wam mówi hasło 62 Bar & Restaurant? Znacie to miejsce? Mamy dla Was podpowiedź gdzie zjeść doskonały posiłek, a przy okazji odkryć jedną z najciekawszych restauracji w mieście! Menu szefa kuchni Jarka Kina to punkt obowiązkowy w grafiku każdego miłośnika kulinariów. 62 Bar & Restaurant wygląda i smakuje jak milion dolarów. To polska i europejska kuchnia w minimalistycznym, bardzo dopracowanym wydaniu. Restauracja mieści się na najwyższym piętrze biurowca przy ul. Św. Michała w Poznaniu, dosłownie nad salonem Harley-Davidson Poznań. Zaskakująca lokalizacja pozwoli zrobić wrażenie na waszych gościach, nie mniej niż wystrój i doskonałe menu. 


Lokal mimo trudów lock downu nie zmienił obranego kursu i utrzymał wysoki poziom serwowanych dań. Konsekwencja została zauważona i doceniona przez inspektorów MICHELIN GUIDE 2023, którzy wyróżnili lokal w czerwcu 2023 roku.


Przed lokalem jest wygodny, bezpłatny  parking.

Ostatnia aktualizacja: 2024-06-20